AKTUÁLNĚ:


AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY OKRESNÍ PŘEBOR:
https://fotbalunas.cz/soutez/349/

AKTUÁLNÍ TABULKA OKRESNÍ PŘEBOR:
https://fotbalunas.cz/tabulky/soutez/349/


Píše se rok 1940 a místní nadlesní zabavuje svým zlobivým synům pušku. Místo pušky jim dává na hraní fotbalový míč. V té době znal svět novodobý fotbalový míč zhruba 85 let, ale právě tento míč určený pro zlobivé chlapce se zařadil mezi nesmrtelné. K chlapcům se přidávají další kluci a vznikají první neoficiální utkání. V dějinách lužanské kopané...

Po předčasném ukončení minulé sezóny, nebude bohužel dohrána ani podzimní část právě probíhající sezóny 2020/2021. Dle nařízení vlády a rozhodnutí FAČR je s ohledem na epidemii COVID 19 podzimní část sezóny předčasně ukončena.

Dle nařízení vlády ČR jsou z důvodu pandemie Covid všechny profesionální i amatérské soutěže minimálně na dva týdny zcela zastaveny.


Ke konci přestupního období pro podzimní část sezóny 2020/2021 se podařilo dotáhnout přestup Marka Zelenky. Jedenadvacetiletý šikovný fotbalista přichází z TJ Předenice. Tímto přestupem je pro podzimní část hráčský kádr uzavřen.

Utkání ve Stodě zhodnotil autor hattricku Ondřej Urban. Právě vstřelené góly bylo snad jediné, co chybělo u vždy poctivých výkonů našeho krajního záložníka. V počátku soutěže svými výkony dokázal, že je pro nás opravdu velkou posilou a že skvěle zapadl do lužanské party! Zajímavostí je, že ze čtyř odehraných utkání má již Ondra na svém účtě tři...