ZAJÍMAVOSTI ROKU 2017

31.12.2017

S koncem roku je možné konstatovat právě končící rok 2017. Přinášíme Vám spoustu zajímavostí roku 2017.

Sledovanost našeho webu od založení (před zahájením podzimní části sezóny) dosáhla cca 15 000 shlédnutí. Nejčastěji je náš web navštíven z externího odkazu ( 7520 shlédnutí)- především Facebook, kde jsou sdíleny všechny články z našeho webu. Přímá návštěvnost stránek je 6781 shlédnutí.
Největší návštěvnost stránek byla v průběhu října, kdy byly na webu zveřejněny nejoblíbenější rozhovory mezi fanoušky. Úplně největší návštěvnost byla 23.10.2017 pro rozhovoru s Martinem Havránkem - 803 shlédnutí.

Sledovanost webu je největší v pondělí či úterý, kdy je na web umístěn rozhovor s některým z vybraných hráčů. O něco méně je sledovanost v neděli, kdy je na webu umístěn výsledek odehraného utkání. 

Nejsledovanějším článkem se stal rozhovor s Janem Linhartem, tím ho tedy lze považovat za největšího oblíbence mezi fanoušky. 
1. místo rozhovor s Janem Linhartem (936 shlédnutí) 
2. místo: rozhovor s Martinem Havránkem (887 shlédnutí)
3. místo: rozhovor s Martinem Hřebcem (863 shlédnutí)

Na webu fotbalunas.cz byl v jarní části sezóny 2017 vyhlašován hráč každého kola. Z hráčů Lužan se stali hráčem kola Marek Frána a Miloslav Hořký.

Zhruba v osmi článcích bylo zmíněno jméno nového trenéra "Hagiho", což on sám dokázal pokaždé úspěšně cenzurovat. Nejdéle jeho jméno zůstalo v rozhovoru s Michalem Krsem (zhruba 3 hodiny). :D :D :D

31. ročníku vánočního pochodu se zúčastnilo 160 účastníků, což je rekord.  

I po celý rok 2017 náš areál ohlídal bezdomovec, který si uklidil své sídlo ve Špeluňce a zároveň pomohl s údržbou celého areálu. Kromě udržování prostor kolem jeho sídla, natíral žlutou barvou klandry kolem hřiště. 

FOTBALOVÉ ZAJÍMAVOSTI - MUŽI:
Rok 2017 zahajuje tým tradičním zimním soustředěním na Nových Hutích. Že se začíná tvořit dobrý kolektiv dokazuje jeden z výběhů, kdy se potají všichni hráči nasoukají do malého Peugeotu Tomáše Štychy a nechají popovézt. Do auta se vešlo cca 11 lidí.

Jarní část končí tým mužů na barážové pozici, kdy absolutně nezvládá závěr soutěže a tím přímý postup do okresu. Hlavním problémem byla docházka, kdy se tým na poslední jarní kola sotva sejde a sestava se všelijak lepí těsně před utkáním. Vrcholem všeho je neúčast v baráži pro nedostatek hráčů. 

Na podzim jsme vstřelili 53 branek, což je pouze o 5 branek méně než se nám podařilo do branek soupeřů vsítit za celou minulou sezónu 2016/2017. 
Nejlepším střelcem týmu i celé soutěže je Tomáš Kutka: 16 branek. Na druhém místě je žolík týmu Pavel Hodan 11 branek.

Červenou kartu v podzimní části soutěže dostali Aleš Hajžman a Marek Dietl.

V karetním ohrožení (1 utkání STOP za čtyři žluté karty) jsou po podzimní části dle statistik Zdeněk Bultas a Miloslav Hořký

Průměrná návštěvnost domácích utkání byla jednou z nejlepších za poslední roky a zároveň patřila k nejlepším ze všech stadionů III.třídy. 

Na stranu ženáčů se přidal v roce 2017 Luboš Janeček.

V roce 2017 se hráčská kabina nerozrostla o žádného budoucího lužanského fotbalistu (alespoň dle oficiálních informací). Narozdíl od roku 2016, kdy se narodil Pecháček junior. Nad čímž by se hráčská kabina měla do roku 2018 zamyslet. :D :D :D 

Našimi novými členy se staly MRAČOUNI A USMĚVÁČCI, neboli tréninkové pomůcky, které tvoří vtipně pokreslené barevné barely. Barely se ihned staly součástí týmu a nejednou nás dokázaly při trénincích potrápit.

DOUFÁME, ŽE BUDE ROK 2018 PLNÝ ÚSMĚVŮ A RADOSTI I DÍKY LUŽANSKÉMU FOTBALU!!!