PŘÁTELSKÁ UTKÁNÍ ZAHÁJENA!

26.02.2018

V prvním utkání po dlouhé zimní přestávce na nás čekal hned velice těžký soupeř a to sice účastník 1.B třídy Koloveč. Se začátkem přátelských utkání o sobě bohužel dal vědět mráz, a tak se hrálo při nefotbalové teplotě -7 °C.
Možná i s ohledem na počasí v posledních dnech byla sestava výrazně oslabena a na utkání bylo připraveno pouze 11 statečných. Z různých důvodů chyběli Hodan, Naxera, Běl Jiří, Kowalski, Toma Martin, Janeček, Lešetický, Dietl, Běl Dominik, Toma Marek, Havránek, Hajžman.

První poločas se opticky hrálo vyrovnané utkání. K vidění bylo vidět několik pěkných akcí na obou stranách a vůbec nebylo na hráčích poznat, že se hraje utkání po delší pauze. Poločas skončil 4:1 pro Koloveč, kdy účastník 1.B třídy dával lekci z produktivity a v podstatě proměnil všechny své šance. Zatímco na straně Lužan šance rovněž byly, ale zdaleka nebyly hráči tak produktivní jako soupeř.

Do druhého poločasu oba trenéři zamíchali sestavou, což se ve hře projevilo a najednou se spustil brankostroj s konečným výsledkem 5:11 pro Koloveč.

K prvnímu utkání lze říci, že výsledek není vůbec důležitý. S ohledem na počasí dali všichni hráči do utkání maximum a k vidění bylo i několik pěkných fotbalových momentů. Při pohledu na hrací plochu bylo jednoznačně patrné, jak moc se každý z hráčů věnoval zimní přípravě. A proto vzhůru do dalších tréninků a přátelských utkání, at jsme na jaro kvalitně připraveni!