7.KOLO: Lužany:Nepomuk "B" 0:1

03.10.2020

Po dlouhé době se hráči Lužan objevili na domácí půdě, kde se na ně těšili domácí fanoušci. Fanoušci byli plní očekávání, po dobrých výkonech mužstva na půdě soupeřů. Soupeřem byl Nepomuk "B", který již několik let předvádí standartně kvalitní fotbalové výkony. Těžko říci, jestli domácí hráče ovlivnil značně nepovedený druhý poločas ve Spáleném Poříčí či "tíha" domácího prostředí. Každopádně diváky hra rozhodně nenadchla ba naopak. Oboustranně se jednalo o utkání bez velkých šancí a bez pěkných fotbalových akcí. Když už trenéři začínali pomalu přemýšlet o výběru penaltových exekutorů, přišlo rozhodnutí. Po rohovém kopu Nepomuka se po závaru ve vápně dostal míč k domácímu obránci Beštovi, který nasměroval balon za záda bezmocného Klinera. Nutno podotknout, že i přes vlastní branku byl Martin Bešta jednoznačně nejlepším hráčem Lužan v tomto utkání. Poté si již zkušení hráči z Nepomuka závěr utkání pohlídali.
S ohledem na nařízená opatření vlády odcházeli fanoušci Lužan zklamaní nejen z prohry, ale i s vědomím, že další možnost vidět domácí fotbalisty v Lužanech bude opět až za 4 týdny (další dvě kola je nařízeno odehrát bez diváků). 

SESTAVA:
Kliner, Hřebec M., Bešta, Viktora, Voves (Zelenka), Skála, Brož, Hořký, Fořt (Běl), Kutka, Urban

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky