6.KOLO: Spálené Poříčí:Lužany 6:3

29.09.2020

Poslední venkovní utkání z dlouhé čtyřzápasové šňůry se odehrálo ve Spáleném Poříčí. Za deštivého počasí viděli diváci dva zcela rozdílné poločasy. První poločas zcela jednoznačně ovládli fotbalisté Sokola Lužany, když vedli 0:3 a ještě nevyužili několik šancí. I čtvrtou branku zápasu vstřelil fotbalista Lužan Pecháček, ale bohužel pro Lužany, do vlastní branky. Poločas tak skončil 1:3. V této sezóně se nestalo poprvé, že druhý poločas byl ze strany Lužan horší. V tomto případě byl druhý poločas výrazně horší a skóre druhého poločasu skončilo 5:0 pro domácí. Asi se o poločase nenašel nikdo, kdo by věřil tomu, že domácí hráči získají po konci utkání nějaký bod, nakonec berou všechny tři. Nám nezbývá nic jiného než se z utkání poučit a v příštím utkání (konečně na domácí půdě) zabojovat o návrat zpět na vítěznou šňůru!
Za Lužany poprvé v soutěžním utkání odchytal celé utkání Radek Kliner.