5.KOLO: Stod - Lužany 2:6

20.09.2020

Ke třetímu utkání v řadě na půdě soupeře přijel hodně oslabený kádr, kdy z různých důvodů chyběli Fuchs, Kowalski, Běl, Brož, Burian, Hajžman, Bešta, Gruszka, Ruth, Motl. Ovšem hráči, kteří byli k dispozici, se semkli a někteří svým výkonem hodně zamotali trenérovi hlavu do dalších zápasů. Nesmírně důležitá byla rychlá branka Tomáše Kutky již ve čtvrté minutě. O poločase byl stav utkání 0:5, což asi nečekal nikdo. Ve druhém poločase Lužany drobet polevily a domácí dokázali utkání korigovat na konečných 2:6. Zajímavostí utkání je, že za Lužany se trefili pouze dva hráči, což znamená dva hattricky v jednom utkání. O branky se podělil Tomáš Kutka a Ondřej Urban. Tomáš Kutka zvládl vstřelit hattrick za první poločas. Poprvé nastoupil v základní sestavě Radek Kliner ml.