27.8.2017, DVOREC - SOKOL LUŽANY 4:3 pk

20.08.2017

První utkání letošního ročníku bylo odehráno za slunného počasí ve Dvorci. Nakonec musely o vítězi rozhodnout až pokutové kopy. Hráči Dvorce si mohli pokutové kopy natrénovat již v průběhu utkání, protože byly v prvním poločase nařízeny proti Lužanům dva pokutové kopy. Při první penaltě vložil hráč Dvorce do kopu moc sil a branku přestřelil, druhý pokutový kop byl proměněn a znamenalo to vyrovnání Dvorce na 2:2 (těsně před poločasem). Ve druhém poločase si brankář Lužan Rudolf Fuchs neporadil se střelou za vápnem a Dvorec znovu vedl 3:2. Nejlepšímu hráči Lužan Tomáši Kutkovi se podařilo z individuální akce srovnat na 3:3, poté měl ještě několik možností utkání otočit ve prospěch Lužan, ale žádnou z šancí už nedokázal zakončit za záda domácího brankáře. Vytvořené šance na obou stranách nedokázali využít ani ostatní hráči, proto musely rozhodnout penalty. Až do čtvrté série nedali exekutoři penalt brankářům žádnou šanci, poté netrefil branku Dominik Běl a o majiteli druhého bodu bylo rozhodnuto.

Střelci branek: 26. a 73.min Kutka, 24.min Bultas

Sestava: Fuchs (K) - Naxera (46. Dietl), Pecl, Hořký, Hřebec (46. Lešetický) - Pecháček (56. Běl D.), Kowalski, Hodan - Skála, Bultas (84. Běl J.), Kutka

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky