24.9.2017, Záhoří - Lužany 1:5

25.09.2017

Další kolo jsme odehráli v Záhoří, netradičně od 14 hod. Výjimečný byl nejen čas zahájení utkání, ale i samotný začátek zápasu. Utkání totiž bylo zahájeno bez rohových praporků, které domácí pořadatelé doplnili chvíli po zahájení zápasu.
Ihned v úvodu navázal na střeleckou formu z předešlého zápasu Tomáš Kutka. Jeho dvě vstřelené branky znamenaly vedení Lužan 2:0 již v 13.minutě. Do poločasu ještě přidal třetí branku Ondřej Skála. Poločas 0:3.
Do druhého poločasu nastoupil místo zkušeného Jiřího Běla další velezkušený fotbalista Josef Lešetický. A právě tento hráč byl autorem čtvrté branky. Akce začala faulem na Lešetického v pokutovém území, jenž zůstal s bolestivou grimasou v předklonu. Rozhodčí Janoušek ponechal výhodu a balón doputoval zpět k nehlídanému Lešetickému, který zvedl hlavu a míč uklidil do sítě. Pátou branku vstřelil po faulu na Dietla z penalty další střídající hráč Martin Hřebec.

Střelci branek: Kutka 2x, Skála, Lešetický, Hřebec PK)

ČK: Dietl, 88min