15.10.2017, Zdemyslice - Lužany 2:3pk

15.10.2017

Souboj o druhé místo v tabulce se odehrál ve Zdemyslicích, mimojiné i za dohledu Davida Rady (zástupce našeho sponzora Dahlhausen). V úvodu utkání byly k vidění šance Lužan, které však pochytal domácí brankář. A tak přišla první šance domácích, která ihned skončila brankou 1:0. Vyrovnávající branku vstřelil Martin Kowalski 1:1, který perfektně umístil svojí střelu a obstřelil gólmana. Nerozhodným výsledkem 1:1 skončil první poločas pohledného utkání.
Na počet i posloupnost branek byl druhý poločas shodný jako ten první. Nejprve se z proměněného pokutového kopu radovali domácí. Jenže radost jim nevydržela dlouho, protože ihned odpověděl na druhé straně Martin Hřebec, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě.
Nakonec utkání skončilo 2:2 a o vítězi musely rozhodnout pokutové kopy.
Penalty zahájil domácí hráč, který vložil do střely moc síly a branku vůbec netrefil. Na straně Lužan s přehledem proměnil Zdeněk Bultas. Ani druhou penaltu domácí nedokázali proměnit, jenže pokutový kop Martina Hřebce lapil domácí brankář a tím držel naděje svého týmu. Ve třetí sérii byli oba střelci úspěšní, na straně Lužan Tomáš Kutka. Ve čtvrté sérii domácí hráč branku přestřelil, Miloslav Hořký s přehledem proměnil a tím zajistil svému týmu druhý bod!
Poprvé od třetího kola vyšel v utkání gólově naprázdno lužanský "snajpr" Tomáš Kutka.