10.9.2017, SLAVOJ STOD - SOKOL LUŽANY 3:1

10.09.2017

TJ Slavoj Stod - Sokol Lužany 3:1 (1:1)

Začátek zápasu nezačal pro Lužany vůbec dobře. Již ve třetí minutě se domácí radovali z první branky utkání, když byl proměněn samostatný únik po chybě Lužan ve středu hřiště. Poté se hra začala vyrovnávat a šance přibývaly na obou stranách. Vyrovnávající branku vstřelil Ondřej Skála, který brankou stanovil poločasový výsledek 1:1. O poločase byl vystřídán obránce Lužan Karel Naxera, za kterého šel do hry Marek Dietl.
Druhý poločas pokračoval šancemi na obou stranách, více 100% šancí měli domácí, ale žádnou neproměnili. Největší šancí Lužan byla tyčka po střele, po celý zápas velice aktivního, Martina Kowalského. Zásluhu na nerozhodném skóre měl opět vynikající Rudolf Fuchs. Vedení domácích 2:1 se zrodilo z protiútoku po šanci Tomáše Kutky - klasické "nedáš, dostaneš". Hráči Lužan se ještě snažili o vyrovnání, ale po chybě obrany přišla další 100% šance domácích, kterou ještě zázračně zlikvidoval na hranici velkého vápna Rudolf Fuchs. Jenže z toho byl roh, po kterém padla třetí branka a bylo o vítězi rozhodnuto. V úplném závěru utkání si domácí fanoušci ještě jednou zakřičeli gól, který nebyl nakonec (po dohodě rozhodčích) uznán pro ofsajd.
Po atraktivním utkání nakonec zůstávají tři body ve Stodě, po výhře Stoda 3:1.

Branka: Ondřej Skála