Sezona 2017/2018

Na prvním domácím zápase v roce 2018 se Stodem bude možné zakoupit permanentní vstupenku, která bude platná na celý rok 2018 při všech domácích utkáních Sokola Lužany.

Cena permanentní vstupenky je 500,- Kč.

Permanentní vstupenky budou očíslované a na konci roku při Výroční valné hromadě dojde ke slosování vstupenek o zajímavé ceny.

Permanentní...

Po dlouhé zimní pauze se opět rozběhly boje o mistrovské body. Minulý týden bylo kvůli počasí celé kolo odloženo, a tak náš čekalo první utkání na dobře připraveném trávníku v Hradci.
Utkání začalo pro Lužany téměř hororově. Neuběhla ani minuta, když si Bultas nerozuměl s brankářem Fuchsem a domácí chybu nekompromisně trestali, 1:0. V sedmé minutě...

Místo odloženého prvního jarního kola s Dvorcem bylo odehráno poslední přátelské utkání před zahájením druhé poloviny sezóny. Soupeřem byl účastník okresního přeboru Družstevník Vstiš. Na trávě ve Vstiši se hrálo vyrovnané utkání, které nakonec skončilo vítězstvím domácích 3:2.
Před zahájením jarní části sezóny není pro Lužany největším problémem...

V prvním utkání po dlouhé zimní přestávce na nás čekal hned velice těžký soupeř a to sice účastník 1.B třídy Koloveč. Se začátkem přátelských utkání o sobě bohužel dal vědět mráz, a tak se hrálo při nefotbalové teplotě -7 °C.
Možná i s ohledem na počasí v posledních dnech byla sestava výrazně oslabena a na utkání bylo připraveno...

Zveme Vás na sportovní ples, který se koná v pátek 9.2.2018 od 20.hod v KD Lužany. K tanci a poslechu zahraje hudba pana Žákovce.

Končí rok 2017 a začíná rok 2018, který určitě přinese nespočet fotbalových okamžiků. V tomto čase je pravá chvíle na hodnocení celého roku 2017 prezidentem oddílu Josefem Havránkem. Kromě hodnocení právě končícího roku, prozradil Josef Havránek i chystané novinky pro rok 2018.

S koncem roku je možné konstatovat právě končící rok 2017. Přinášíme Vám spoustu zajímavostí roku 2017.

Sledovanost našeho webu od založení (před zahájením podzimní části sezóny) dosáhla cca 15 000 shlédnutí. Nejčastěji je náš web navštíven z externího odkazu ( 7520 shlédnutí)- především Facebook, kde jsou sdíleny všechny články z našeho webu. Přímá...

PF 2018

23.12.2017

Všem našim příznivcům přejeme příjemné prožití svátků vánočních. Hodně zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2018. Uděláme maximum, aby Vám v roce 2018 dělal lužanský fotbal jen samou radost!