7. KOLO, Lužany - Nepomuk "B" 2:3p

15.10.2018

Po výhře ve Stodě chtěli fotbalisté Lužan bodovat i na domácí půdě, kam přijel Nepomuk "B". Do branky Lužan se podruhé v řadě postavila hvězda minulého utkání Martin Toma.
Jenže hned úvod utkání domácímu brankáři rozhodně nevyšel dle jeho představ. Hráči se ještě ani nestačili pořádně na hřišti rozkoukat a už byl stav utkání 0:1. Jeden z hráčů Nepomuka nevěděl co s míčem a tak se do něj opřel a střelou z velké dálky překvapil Martina Toma, kterého míč přeletěl a zapadl do branky. Lužany však přišly s okamžitou odpovědí, když branka padla podobným způsobem. Z velké dálky napřáhl obránce Bultas a i gólman Nepomuka neměl čisté svědomí a míč vylovil až ze sítě, 1:1. Divoký úvod utkání pokračoval. Druhá střela na branku Lužan, brankář Toma míč neudržel a ten zapadl za jeho záda podruhé, 1:2. Diváci, kteří přišli na utkání později, tak přišli o nejzajímavější část zápasu. O vyrovnání se postaral dorážkou z rohu Jan Gruszka 2:2. Od té doby už byli oba brankáři oklepaní z úvodního nezdaru a další míč za svá záda nepustili. Největší šanci na rozhodnutí utkání měl v poslední minutě utkání Tomáš Kutka, jenže při zakončení selhal a utkání šlo kvůli nerozhodnému stavu 2:2 do penaltového rozstřelu.
Za Lužany neproměnil penaltu Zdeněk Bultas, hráči Nepomuka své pokusy proměnili a tím si z Lužan odvážejí dva body do tabulky.

Branky:
Bultas, Gruszka

Sestava:
Toma Martin - Havránek (Toma Marek), Gruszka, Grassl, Bultas - Skála, Hořký, Brož, Naxera - Janeček (Běl), Kutka

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky