9.KOLO, Lužany - Hradec 1:2pk

28.10.2018

K dalšímu utkání podzimní části přijel do Lužan Hradec u Stoda. Po jednoznačné výhře Hradce v předchozím kole a prohře Lužan v Dobřanech byli favoritem utkání hosté z Hradce.
Utkání začalo téměř stejně jako předchozí domácí zápas Lužan s Nepomukem. A to sice první střela na branku znamenala vedení hostujícího týmu. V podstatě ihned po rozehrávce ztratil jeden z hráčů Lužan ve středu hřiště míč a hosté se vydali do protiútoku, který zastavil faul Jana Gruszky. Z nařízené standartní situace obstřelil jeden z hráčů hostí zeď a brankář Fuchs se na letící balon do sítě jen podíval, 0:1. Další průběh utkání byl především ve znamení snahy Lužan o vyrovnání, které však ne a ne přijít. Hosté hrozili ojediněle, spíše výjimečně. Když už se začínalo utkání chýlit ke konci přišla tvrdá střela, v té době již v útoku hrajícího Jana Gruszky, a následné dohrání situace od Mariana Velicha. Po jehož dorážce přišlo vyrovnání na 1:1. Do konce utkání již žádná další branka nepadla, a tak o vítězi utkání museli rozhodnout pokutové kopy. Bilance Lužan v průběhu letošní sezóny při penaltovém rozstřelu je katastrofální, když ještě ani jednou na penalty nezvítězily. Bohužel se bilance nezměnila ani po tomto utkání, když se opět v řadách Lužan našel neúspěšný exekutor. Tentokráte branku neproměnil Marek Toma (jeho střela šla pouze do břevna), hráči Hradce proměnili všechny pokusy a tak berou druhý bonusový bod.

Branka:
90. Velich

Sestava:
R. Fuchs - P. Pecháček (62. M. Toma), J. Gruszka, Z. Bultas, M. Havránek (88. M. Hřebec), L. Janeček, M. Hořký, O. Brož, M. Velich, T. Kutka, O. Skála (46. J. Běl) 

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky