3.9.2017, SOKOL LUŽANY - SK HRADEC 2:1

03.09.2017

V prvním domácím utkání nás čekal SK Hradec, který do soutěže sestoupil z okresního přeboru a tím byl považován za mírného favorita.
První poločas však patřil jednoznačně domácímu týmu. Několik akcí však skončilo v rukavicích dobře chytajícího brankáře Hradce či mimo branku. Nakonec z převahy v prvním poločase bylo vedení jen 1:0, kdy se trefil nový kapitán týmu Miloslav Hořký.
Po poločase se hra vyrovnala a šance se rodily na obou stranách. Díky oběma brankářům zůstával stav 1:0, až přišlo zaváhání obrany Hradce a z toho únik Zdeňka Bultase. Z této akce padla druhá branka utkání, kdy Zdeněk Bultas po individuální akci našel Mildu Hořkého a ten zvýšil vedení domácích na 2:0.
Kdo si myslel, že bude utkání v klidu dohráno, byl na velkém omylu. Již několikrát se utkání s Hradcem přelévala ze strany na stranu a i nyní tomuhle scénáři moc nechybělo. Nejprve dvě velké šance Hradce vychytal brankář Fuchs, ale poté již nestačil na kombinační akci Hradce a byl z toho stav 2:1. Poté ještě přišla jedna šance Hradce, která zůstala nevyužita a utkání skončilo 2:1 pro domácí.

Střelci branek: Hořký 2x