24.8. 2019 Předenice - Lužany 4:2

26.08.2019

Branky: Skála 2x

Sestava: Fuchs - Toma, Hajžman, Bešta, Havránek - Pecháček, Ruth (Běl), Hořký (C), Skála - Kutka, Janeček

Sezónu začínáme u nováčka soutěže v Předenicích. Ty strávily v nižší soutěži pouze rok, tradiční účastník okresního přeboru se vrátil.
Velkou nepozorností v úvodu zápasu prohráváme hned od 1. minuty, špatnou rozehrávkou jsme dali šanci zcela nebráněnému Fialovi. Tento hráč nás trestá i ve 14. minutě. Dírou uprostřed obrany se do ložené šance dostali opět domácí, pohotově ho zastavuje T. Kutka, ale jen za cenu faulu, žluté karty a PENALTY. 19. minuta a padáme 3 : 0. Pomalu se dostáváme do zápasu a přebíráme otěže. Funguje hlavně pravá strana hřiště, do šancí se dostává
O. Skála a další.
Poločas 3 : 0

Druhý poločas až na výjimky hrajeme aktivněji, zbraně jsme nesložili. Janeček zpevnil střed zálohy a celý poločas neúnavně zakládá útoky s M. Hořkým, snažíme se rozehrávat zprava, zleva. Když Skála v 73. minutě snižuje už na 3 : 2, jsme na koni. Z ojedinělé akce domácích je faul v našem vápně a soupeř proměňuje i druhou PENALTU...

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky