17.9.2017, LUŽANY - STŘÍŽOVICE 9:0

17.09.2017

Domácí hráči Lužan si o pouťové neděli nesmlsli jen na koláčích, ale i na soupeři ze Střížovic. Výsledkem je deklasování Střížovic 9:0. Již o poločase bylo jasné, kdo bude brát po konci utkání všechny tři body, když poločas skončil 5:0. Po přestávce se utkání nedohrávalo, nýbrž pokračoval ofenzivní tlak Lužan. Vzhledem k počtu vstřelených branek do sítě soupeře nebudou popsány všechny brankové akce, protože by byl článek příliš dlouhý...
Již v 6. minutě se po chybě obrany Střížovic prosadil Martin Kowalski a tím byly odstartovány brankové hody domácích. O další branky se podělili Miloslav Hořký, Pavel Hodan 2x a Tomáš Kutka. Posledně jmenovaný Tomáš Kutka vstřelil celkem 5 branek, čistý hattrick dokázal zapsat do statistik za pouhých 11 minut (76.min, 80. min, 87 min.)!!!
Soupeř ze Střížovic dnes neměl žádnou šanci, naopak dvě branky Lužan ještě nebyly uznány kvůli kvůli prohřeškům proti pravidlům.
Nutno podotknout, že soupeř ze Střížovic utkání nevzdal a hosté se snažili hrát fotbal až do úplného konce.