12.11.2017, Losiná "B" - Lužany 1:4

12.11.2017

Předposlední utkání podzimní části sezóny hodně ovlivnilo nepříznivé počasí. Po vydatném dešti byla převážná část hřiště téměř pod vodou, což absolutně vylučovalo kombinační hru. V průběhu celého utkání několikrát balón zastavila louže. Místo hezkého fotbalu šlo spíše o boj o míč na silně podmáčeném terénu.
Hosté z Lužan byly terénem natolik zaskočeni, že se v prvním poločase hrálo spíše na jejich polovině a domácí hrozili ojedinělými šancemi. Branka však žádná nepadla. Dvě minuty před koncem prvního poločasu odkulhal ze hřiště Martin Kowalski a do utkání už poté nezasáhl.
Do druhého poločasu jej nahradil Marek Toma. Druhým již tradičním tahem byla výměna Marka Frány za žolíka posledních zápasů Pavla Hodana. Tento trenérský tah se ihned po zahájení druhého poločasu ukázal jako rozhodující! V podstatě při prvním kontaktu s balónem otevřel skóre utkání právě Pavel Hodan a tím odstartoval jeho GALAPŘEDSTAVENÍ!
Po centru Marka Tomy totiž přidal i druhou branku a už to bylo 0:2. Další šanci Pavla Hodana zastavila při úniku louže, když nechal balón za sebou a tím nedokázal zakončit. Domácím se poté podařilo snížit na 1:2, když z dorážky překonali opět výborného Rudolfa Fuchse. Místo vyrovnání, o které se domácí snažili, přišla třetí branka Lužan. Střelu Marka Tomy zastavila v prostoru penalty louže a pohotový Pavel Hodan přidal třetí branku - HATTRICK! Tím však jeho střelecký účet neuzavřel, protože 10 minut před koncem, kdy už se k dešti přidal i sníh, vstřelil ještě čtvrtou branku.

Pavel Hodan: "Bez podpory kluků bych nikdy takový počet branek nedosáhl a poděkovat v šatně všem spolubojovnííkům hned po utkání jsem nezapomněl."

Všechny aktéry utkání hraného naprosto v duchu fair-play je potřeba pochválit za bojovný a obětavý výkon!

Branky: Hodan 4x